🥰ZAPRASZAMY 🥰 spacerowiczów, kijkarzy i biegaczy na bosaka, tych młodych i tych starszych oraz „bosaczków przedszkolaczków.
👉ZAPISY: https://dostartu.pl/bosym-badz-v16315 Zapewnimy miłą atmosferę, mały lunch (zupka i kiełbaski) kawka i ciasteczka. „BOSYM BĄDŹ” niedziela 31 maja 2026 r. godz. 11:00. Kolejny raz ściągamy buty i biegamy – charytatywnie na „MARCINCE”. Kontynuujemy i rozwijamy zapoczątkowaną przez Wojtka Klicha idę zrzucenia z Siebie trochę ciężaru cywilizacji, czego początkiem ma być ściągnięcie butów – to także Idea naturalnych prostolinijnych zachowań, szacunku dla Ziemi, dla tego co w Niej rośnie i nad Nią się unosi. Wpłacone opłaty startowe w całości przeznaczymy jako darowiznę dla Warsztaty Terapii Zajęciowej w Tarnowie
.